Želdinių dizainas ir priežiūra

Želdinių dizainas

Želdinių dizainas reikalauja daug bendrųjų ir specifinių žinių – juk kiekvienas augalas yra savotiškas, turi savus ypatumus, poreikius dirvai, drėgmei, saulės šviesai, tręšimui ir daugeliui kitų dalykų. Augalai skiriasi savo išvaizda: aukščiu, spalvomis, formomis, augimo tempais, lapais, žiedais, žydėjimo laikotarpiu bei trukme ir t.t. Galime vardyti daugybę aspektų, o tai tik pagrindžia teiginius, jog želdinių dizainas yra sudėtinga, žinių bei patirties reikalaujanti sritis. Štai kodėl pabandę augalus komponuoti tarpusavyje, kurti jų kompozicijas patys, daugelis klientų susiduria su begale iššūkių ir nesulaukia norimo rezultato. Tai juos atveja pas mūsų komandą, kurios profesionalūs apželdinimo specialistai visuomet pasirengę padėti.

Išklausysime Jūsų poreikius, įsigilinsime į sukurtą viziją. Atsižvelgdami į tai ir kitus svarbius aspektus patarsime, kokius augalus geriau rinktis konkrečiai Jūsų atveju. Jei prioritetą teikiate kokybei, ilgalaikiams rezultatams ir norite, kad želdinių dizainas atitiktų aukščiausius kriterijus, mūsų paslaugos visiškai pateisins šiuos lūkesčius.

Želdinių priežiūra

Kokia želdinių priežiūra reikalinga, priklauso nuo konkretaus augalo. Kaip jau minėjome, jie turi labai skirtingus poreikius, tad vienus reikia laistyti dažniau, kiti puikiai gali ištverti be vandens ir ilgesnį laiką; vieni auga sparčiai ir norint reprezentatyvumo juos reikia dažniau genėti, formuoti, o kiti stiebiasi labai lėtai; kai kurie mėgsta rūgščią dirvą, o kiti tokios negali pakęsti ir pan. Todėl minimali ar daugiau laiko reikalaujanti želdinių priežiūra turėtų būti tęstinis procesas, jei norite išlaikyti preciziškumą, reprezentatyvumą.

Nuolatinė želdinių priežiūra – viena iš paklausiausių mūsų paslaugų. Ją užsakydami klientai nuo savų pečių nusimeta milžinišką naštą – sutaupo labai daug savo laiko ir užsitikrina, kad želdiniai visada atrodys pavyzdingai. Nuolatinė priežiūra pelnytai traktuojama kaip vienas iš svarbiausių gražios bei tvarkingos aplinkos rodiklių. Jei Jums aktuali ši paslauga, mūsų apželdinimo specialistai pasirengę padėti.

Kainos

Želdinių dizainas ir priežiūra yra individualus dalykas, paslaugos, kurių kainodarai įvertinti reikia atsižvelgti į daug skirtingų kriterijų. Todėl kainas už jas skaičiuojame individualiai kiekvienam projektui. Kainą lemia objekto ypatumai, atstumas iki jo, kokios darbų apimtys reikalingos, kokie darbai turėtų būti atlikti, ar jie automatizuoti, kiek bus rankų darbo, kiek specialistai dirbs ir pan.

Kodėl verta darbus patikėti Trihaus?

• Turime puikią apželdinimo specialistų komandą, kurios nariai sukaupę solidų patirties ir žinių bagažą.

• Nuolat tobulėjame, kad klientams galėtume pasiūlyti vis kažką originalaus, inovatyvaus.

• Realizuojame net sudėtingiausias idėjas.

• Įsiklausome į tai, ką sako ir ko nori mūsų klientai.

• Vertiname kokybę, tad nepriekaištingai atliekame darbą, naudojame tik aukštos kokybės darbo priemones.

Svarbu!

Kiekvienas įgyvendinamas projektas yra individualus ir sprendiniai bei jų įgyvendinimas gali būti koreguojami, priklausomai nuo aplinkybių, poreikių bei galimybių.