Kraštovaizdžio projektavimas

Kartais klientai nustemba – nejau aplinkai, kraštovaizdžiui sutvarkyti reikalingas projektas? Tačiau kraštovaizdį pelnytai galime palyginti su namu – juk tam, kad galėtumėte statyti namą, projektas yra reikalingas, lygiai taip pat yra su aplinka – jei norite nepriekaištingai, stilingai sutvarkyti aplinką, įgyvendinti ilgalaikėje perspektyvoje džiuginsiančias idėjas, projektas taip pat yra būtinas. Jis leidžia sistemingai, kryptingai planuoti, daryti pokyčius, derinti galimybes su klientų poreikiais ir parengti kuo tikslesnį būsimo kraštovaizdžio vizualinį vaizdą. Kraštovaizdžio projektavimo metu sudaromas aplinkos tvarkymo, apželdinimo projektas, tampantis esminėmis gairėmis, realizuojant viziją.

Kraštovaizdžio projektavimo paslauga

Kraštovaizdžio projektavimas prasideda tada, kai į mūsų specialistų komandą kreipiasi suinteresuoti klientai, surengiamas pirmasis susitikimas – konsultacija. Šio pradinio susitikimo metu dar nepasirašome sutarties ir niekaip vieni kitiems neįsipareigojame, todėl galite nesibaiminti ir drąsiai kreiptis pagalbos. Paprastai pirminės konsultacijos metu klientai pateikia savo viziją, idėjas, norus, o mes, savo ruožtu, parodome atliktų darbų pavyzdžių, siekdami padėti susidaryti kuo detalesnį vaizdą apie mūsų teikiamas paslaugas. Jei požiūris į darbą sutampa ir sutariame dėl tolesnio bendradarbiavimo, parengiame spalvotą projekto koncepciją, kurioje atsispindi projektuojamos teritorijos zonos, pavyzdžiui, esantys statiniai, esantys ar būsimi keliai, takeliai, vandens telkiniai, jei tokių esama ar yra suplanuota, taip pat pažymimi šiuo metu augantys želdynai ir tie, kuriuos planuojama įrengi. Toks eskizas mūsų klientams yra puiki vizualinė priemonė, leidžianti gana realiai įsivaizduoti, kaip atrodytų aplinka, jei šis projektas būtų įgyvendintas. Kitas kraštovaizdžio projektavimo etapas yra sudaryto projekto patvirtinimas. Kai šis veiksmas atliekamas mūsų komanda pradeda rengti detalų kraštovaizdžio formavimo projektą, apimantį visus detalius brėžinius, planuojamų naudoti medžiagų specifikacijas, planuojamų sodinti augalų rūšis bei kiekį. Taip pat sudaroma išsami darbų sąmata, paskaičiuojama kaina. Kai kraštovaizdžio projektas baigiamas rengti, jis perduodamas klientui. Jei yra poreikis, galima neapsiriboti vien projekto parengimu – mūsų specialistai gali darbus tęsti, nes teikiame ir kraštovaizdžio projekto įgyvendinimo paslaugą. Tuomet sudaroma išsami medžiagų bei darbų sąmata, apskaičiuojama kaina. Šiame kontekste taip pat garantuojame aukščiausią kokybę ir iškeltų tikslų įgyvendinimą. Darbus vykdo kvalifikuoti specialistai.

Kraštovaizdžio projektai

Daugiausia mūsų įgyvendintų projektų galima pamatyti Vilniuje, Kaune ir kituose didžiuosiuose miestuose bei aplink juos. Tačiau dirbame visoje Lietuvoje.

Kraštovaizdžio projektavimo procesas

1 žingsnis: pirminė konsultacija

Pirminio vizito metu aptarsime  projektą, darbų eigą. Pasidalinsime idėjomis ir Jums pateiksime savo ankstesnių darbų pavyzdžius, padėsiančius įvertinti mūsų darbų specifiką, braižą, ypatumus.

2 žingsnis: projekto koncepcija

Jūsų namas negali būti pastatytas be projekto, aplinkai sutvarkyti jis taip pat reikalingas. Kraštovaizdžio projektavimas yra neatsiejama bet kokio projekto dalis, nes jis padeda:

  • įsivaizduoti projektinius sprendinius

  • koncepciją perkelti į tikrovę

Šiame etape paruošiama spalvota projekto koncepcija (teritorijos zonavimas: pagrindiniai statiniai, keliai, takai, vandens telkiniai, esami ir numatomi projekte želdynai). Tai projekto eskizas (koncepcija), kaip atrodytų Jūsų aplinka.

3 žingsnis: dokumentacija

Po projekto koncepcijos patvirtinimo bus rengiamas detalus kraštovaizdžio formavimo projektas, kuris apima visas būtinas jo dalis: detalius brėžinius, medžiagų specifikacijas, augalų rūšis ir kiekius bei detalią darbų sąmatą. Pilnai parengtas projektas bus perduotas Jums, ir tuo bus baigtas projektavimo etapas.

Kiek užtruks kraštovaizdžio projekto parengimas, priklauso nuo tokių veiksnių kaip: informacijos iš kliento gavimas, tiksliau – kaip greitai klientas ją pateikia; kokia sparta vyksta projekto koncepcijos derinimas; kokios darbų apimtys, poreikiai ir pan. Pirminės konsultacijos metu paprastai klientams galime gana tiksliai įvardyti, kiek užtruks kraštovaizdžio projekto parengimo procesas.

Kraštovaizdžio projektavimas su Trihaus: kodėl verta darbus patikėti mums?

• Savo kraštovaizdžio tvarkymo, apželdinimo specialistų komandoje esame subūrę kvalifikuotus šios srities profesionalus, turinčius ilgametę patirtį, daug praktikos, sukaupusius įspūdingą kiekį įgūdžių bei žinių, todėl galinčių pasiūlyti tiek klasikinių, tiek originali sprendimų. • Nuolat mokomės ir tobulėjame, todėl visada klientams galime pasiūlyti kažką unikalaus, išskirtinio ar įgyvendinti tai, kas, iš pirmo žvilgsnio, atrodo kone misija neįmanoma. • Girdime, išklausome kiekvieną klientą, itin atidžiai vertiname jų vizijas ir idėjas, kad kuo tiksliau jas įgyvendintume. Mums svarbus glaudus bendradarbiavimas ir klientų informuotumas, nes tai didina jų pasitikėjimą mumis, kaip savo srities žinovais. • Tiksliai laikomės sutartų darbų terminų. • Veiklą vykdome Vilniuje, Kaune ar kitur – esame pasiekiami Jums, nepriklausomai nuo strateginės vietos. • Kraštovaizdžio projektai ir jų sudarymas yra viena iš mūsų veiklų. Tačiau jei norite viską gauti „iš vienų rankų“, pasirūpinsime ir to projekto įgyvendinimu, kraštovaizdžio formavimu, apželdinimo sprendimais ir kt.

Kraštovaizdžio projektavimo kainos

Kraštovaizdžio projektavimas yra paslauga, kurios kainą įstatyti į tam tikrus rėmus yra gana sudėtinga. Taip yra todėl, kad jai įtakos turi daug veiksnių, pavyzdžiui, koks projekto tipas, kokie poreikiai, ar viską reikia pradėti nuo nulio, kokie projektiniai sprendiniai atsispindi, kokio dydžio teritorija, kokios zonos teritorijoje, kokie objektai numatyti įrengti ir pan. Kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai, įvertinę visus reikšmingus aspektus.

Svarbu!

Kiekvienas įgyvendinamas projektas yra individualus ir sprendiniai bei jų įgyvendinimas gali būti koreguojami, priklausomai nuo aplinkybių, poreikių bei galimybių.
Susisiekite su mumis
Palikite mums žinutę

Jūratė Strelčiūnienė

Želdinių dizainerė
Tel.: +370 650 23705 
El. paštas: jurate.strelciuniene@trihaus.lt