Gerbūvio darbai ir projektai

Individualų namą, komercinį ar kitos paskirties pastatą supanti aplinka yra tarytum vizitinė kortelė, formuojanti pirminę nuomonę ir įvaizdį. Tad nenuostabu, jog aplinkai atitenka reikšmingas dėmesys. Stilinga, daili ir tvarkinga supanti aplinka yra svarus privalumas įvaizdžio formavimo kontekste.

Gerbūvis — kas tai?

Kalbant paprastai, gerbūvis yra aplinka, o gerbūvio darbai suprantami kaip aplinkotvarka, aplinkos sutvarkymas, patogus jos suplanavimas ir įrengimas.

Gerbūvio darbai

DARBŲ TRUKMĖ
Kiekvienas gerbūvio projektas yra individualus ir kiekvieno jo etapo įgyvendinimui reikia konkretaus laiko. Kiek jo reikės, skaičiuojama individualiai, įvertinus labai daug aspektų: nuo Jūsų poreikių ar objekto strateginės vietos, reljefo iki darbų apimčių ir sudėtingumo.

TĘSTINUMAS
Sutvarkyta aplinka tikrai džiugina akį, tačiau gamta yra gyva, joje viskas auga, vyksta nuolatinė kaita, todėl neprižiūrima aplinka sparčiai pakeis savo „veidą“. Siekiant išlaikyti reprezentatyvumą pabrėžiame nuolatinės aplinkos priežiūros svarbą. Juk tiek sąnaudos, tiek pastangos, sugaištas brangus laikas, kurį skyrėte namo, sodo namelio ar kito statinio aplinkos sutvarkymui nueis perniek, jei nepasirūpinsite gerbūvio darbų tęstinumu. Mūsų komanda siūlo nuolatinės priežiūros paslaugą, padėsiančią užtikrinti, kad Jūsų namų ar kito statinio aplinka visada bus dekoratyvi, reprezentatyvi, tvarkinga ir išpuoselėta. Ši paslaugas itin patraukli, jei stokojate laiko, neturite reikiamų žinių, patirties.

Gerbūvio tvarkymas su Trihaus: kodėl verta darbus patikėti mums?

• Mūsų gerbūvio darbai bei įgyvendinami gerbūvio projektai remiasi ne tik vizualiai tvarkingos aplinkos siekiu, tačiau ir dirvos puoselėjimu, o drauge ir sveikesne aplinka. Įgyvendindami idėjas naudojame tik natūralius, paprastus metodus, pavyzdžiui, kompostavimą, organinių trąšų naudojimą, augalų suderinamumo ypatumus ir pan. Tam reikia žinių bei patirties, o būtent šiais aspektais mūsų profesionalų komanda tikrai gali didžiuotis.

• Gerbūvio darbai ir projektai turi būti tęstiniai – tai leis nuolat džiaugtis stilinga ir tvarkinga aplinka. Siūlome nuolatinės aplinkos priežiūros programą. Pasirinkusiems šią paslaugą sudarysime individualią programą, atsižvelgdami į darbų poreikį bei Jūsų lūkesčius ir galimybes, norimą rezultatą.

• Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, priemones, specialius įrankius, leidžiančius darbus atlikti kokybiškai, profesionaliai ir užtikrinti maksimaliai geriausią rezultatą.

• Ilgametė patirtis, įvairių aplinkotvarkos niuansų žinojimas leidžia išvengti klaidų.

• Vertiname kiekvieną mūsų klientą, nepriklausomai nuo projekto dydžio.

• Įgyvendiname visus poreikius: nuo kuklių iki keliančių daug iššūkių.

• Nuolat tobulėjame, semiamės žinių ir praktinių pavyzdžių iš kitų šalių bei sėkmingai pritaikome įgytas naujas patirtis mūsų veikloje.

Apželdinimo kainos

Gerbūvio darbai, apželdinimo kainos patenka į labai platų diapazoną. Įvardyti kainą, nežinant visų aspektų, sudėtinga, todėl įkainiai kiekvienu atveju skaičiuojami individualiai. Jiems įtakos turi objekto strateginė padėtis, jo reljefas, išbaigtumas, kliento poreikiai, darbų apimtys, jų sudėtingumas, naudojamos medžiagos ir daug kitų veiksnių.