Apdailos darbai

Baigus namo statybos darbus ar įsikėlus į naujos statybos daugiabutį, kitas etapas – apdailos darbai. Jie reikalingi tam, kad name, o taip pat ir bute, galima būtų komfortiškai gyventi ir džiaugtis dailia, stilinga aplinka, kad namo sienos, grindys ir kitos dalys būtų apsaugotos nuo nepageidaujamo poveikio (pavyzdžiui, drėgnose patalpose tą funkciją atlieka plytelės), taip pat dėl estetikos, patogumo, reprezentatyvumo ir kt.

Apdailos darbų poreikis yra labai didelis, kadangi gyventi būste be apdailos vargu, ar įmanoma, todėl baigus statybas namų šeimininkai suskumba ieškoti apdailos specialistų. Vieni renkasi samdyti kiekvienam darbui vis kitus meistrus, o kiti nori kuo daugiau darbų gauti iš vienų rankų. Savo komandoje turime kvalifikuotus įvairių apdailos darbų specialistus, todėl drąsiai galime siūlyti visą apdailos darbų kompleksą. Pirkti paslaugas „iš vienų rankų“ klientams neretai finansiškai naudingiau, o drauge ir patogiau, darbai vyksta sparčiau, nes tos pačios komandos nariai geba efektyviai pasidalyti darbus.

Visi apdailos darbai gali būti suskirstyti į kelias kategorijas, pavyzdžiui:

Sienų apdaila:

OSB ar kitų plokščių montavimas, gipso kartono plokščių montavimas, tinkavimas, gruntavimas, glaistymas, dažymas, tapetavimas, plytelių klijavimas, akmens ar kitų plokščių, panelių klijavimas, kitų sienų apdailos medžiagų montavimas.

Lubų apdaila:

gipso kartono plokščių montavimas, tinkavimas, glaistymas, dažymas, gruntavimas, medinių ar kitokių dailylenčių montavimas ir kt.

Grindų apdaila

Pagrindo lyginimas, laminato, parketo, medžio masyvo, kiliminės dangos, plytelių, vinilinės ar kitokios dangos klojimas.

Mūsų komanda atlieka tik vidaus apdailos darbus. Daugiausia specifinių aspektų turi grindų įrengimas, todėl mūsų atliekamų darbų spektre tokių paslaugų nerasite – paliekame tai išskirtinai šios srities specialistams. Tačiau turime partnerių, teikiančių šias paslaugas ir, jei mūsų klientai, kuriems atliekame visą vidaus apdailą, pageidauja, suteikiame rekomendacijas.

Namo apdailos darbai

Jei Jus domina namo apdailos darbai, mūsų specialistai pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį. Atliksime sienų bei lubų apdailos darbus, atsižvelgdami į Jūsų poreikius, norus, lūkesčius bei galimybes.

Kaip populiariausius namo apdailos darbus galime paminėti gruntavimą, glaistymą, tinkavimą, gipso kartono montavimą, dažymą bei plytelių klijavimą.

Buto apdailos darbai

Buto apdailos darbai nuo namo apdailos darbų iš esmės skiriasi tik savo apimtimis – butų plotai mažesni. Tačiau mes vienodai vertiname visus klientus: tiek užsakančius erdvaus ir didžiulio, tiek ir kompaktiško buto apdailos darbus.

Palyginti su namu, tai butuose kiek rečiau tenka montuoti gipso kartoną – nebent jei reikalingas sienų lyginimas ar yra poreikis įrengti papildomas pertvaras. Populiariausi buto apdailos darbai yra glaistymas, gruntavimas, dažymas, tinkavimas ir plytelių klijavimas.

Apdailos darbai užsienyje ir Lietuvoje

Apdailos darbų paslaugas teikiame Lietuvos teritorijoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Kadangi turime platų mumis pasitikinčių klientų ratą Lietuvoje, tai užsienio šalys nėra mūsų paslaugų lauko kontekste. Tačiau jei sutartume tinkamas sąlygas, mūsų komanda gali atvykti atlikti apdailos darbų ir į užsienį.

Apdailos darbai Vilniuje

Apdailos darbai Vilniuje sudaro išties didelę mūsų paslaugų dalį: apdaila senamiesčio būstuose, kituose miesto rajonuose, taip pat užmiestyje. Atlikti darbai apima individualių namų, butų ar kitos paskirties vidaus apdailos paslaugų spektrą.

Apdailos darbai Kaune

Natūralu, jog didmiesčiuose mūsų apdailos darbų poreikis yra didesnis, mat čia susitelkę daugiau gyventojų. Todėl kokybiški apdailos darbai Kaune taip pat itin dažna mūsų komandos teikiama paslauga. Miesto gyventojus paparastai domina buto apdaila, o užmiesčio – individualaus namo vidaus apdaila.

Kokybiški apdailos darbai su Trihaus: kodėl verta darbus patikėti mums?

• Vidaus apdailos darbus atliekame tiek naujai pastatytuose namuose, tiek rekonstruojamuose ar remontuojamuose būstuose.

• Mūsų komanda – tai kvalifikuoti specialistai, sukaupę pluoštą žinių, įgiję daug įgūdžių bei patirties. Minėti aspektai leidžia užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, taip pat tiek klasikinius, tiek modernius sprendimus mūsų klientams.

• Nuolat mokomės, tobulėjame, semiamės žinių ir gerosios patirties iš savo srities profesionalų, o nuosekliai pildomas žinių bagažas leidžia žengti koja kojon su technologijomis.

• Kokybiški apdailos darbai prieinami kiekvienam – pasiūlysime patrauklų kainos ir kokybės santykį.

• Atlikdami vidaus apdailos darbus naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, profesionalius įrankius, nes žinome, kad kokybė ir reprezentatyvumas ilgalaikėje perspektyvoje priklauso tiek nuo darbų atlikimo, tiek nuo naudojamų medžiagų.

• Bendradarbiaujame su klientais, teikiame jiems išsamią informaciją apie darbų eigą, taip didindami jų pasitikėjimą mumis ir siekdami geriausio rezultato.

• Tiksliai laikomės sutartų terminų.

• Vertiname kiekvieną klientą!

Apdailos darbų kainos

Kiek kainuos apdailos darbai galime pasakyti tik sudarę tikslų darbų planą ir sąmatą. Įkainiai varijuoja labai plačiame diapazone, nes priklauso nuo galybės aspektų, pavyzdžiui, objekto strateginės vietos, privažiavimo, ar yra galimybė privažiuoti su technika, kokie konkretūs darbai bus reikalingi, kiek ir kokių medžiagų reikės, kiek specialistų dirbs ir kt. Kainą skaičiuojame kiekvienam projektui individualiai.