Paslaugos

STATYBA:

KONSULTAVIMAS

Padedame užsakovams išsiaiškinti kokios paslaugos jiems reikia, kad įgyvendinti tikslus ir apsispręsti tarp jų norų ir galimybių. Konsultacijas pagrindžiame projektiniais pasiūlymais ir sąmatiniais skaičiavimais. Paslaugos kaina visada yra sutartinė, ji priklauso nuo užsakovų poreikių ir iškeltų uždavinių.

PROJEKTAVIMAS

Projektavimas ir/ar projektavimo valdymas yra konkretus procesas, įgyvendinamas užsakovo patvirtintų duomenų pagrindu, konsultavimo metu. Atsižvelgiant į kompetencijų ir galimybių ribas, projektuojame savo jėgomis, o tiems projektavimo darbams, kurių patys atlikti negalime, samdome kvalifikuotus projektuotojus (partnerius).

STATYBA

Juokaujama, kad Lietuvoje yra krepšinio trenerių tiek, kiek yra gyventojų. Praktika rodo, jog statybos sektorius yra panašiai “fenomenalus”. Užsakymo įgyvendinimas pradedamas vykdyti tik tuo atveju, jei atsakingas Jūsų lūkesčių įvertinimas atitinka realias mūsų įmonės darbų atlikimo galimybes.  Todėl drąsiai siūlome patikėkiti šį darbą mums.

VALDYMAS

Statybos procesą jungia daug dalyvių. Užsakovai dažniausiai iškelia uždavinį: maksimali kokybė už minimalią kainą, t.y. pigiai, greitai ir gerai. Neradę tokios paslaugos, dažnai patys suskaido procesą į atskiras dalis ir mano, kad galų gale gavo norimą rezultatą, kurio niekas rinkoje pasiūlyti nesugebėjo. Tačiau toks džiaugsmas trunka neilgai. Eigoje išaiškėja, kad nėra sąryšio tarp dalyvių ir tai neigiamai paliečia ir kainą, ir kokybę, ir terminus. Todėl labai svarbu rasti patikimą statybos valdytoją turintį pakankamai patirties. Išbandykite mus.

KRAŠTOVAIZDIS:

TRIHAUS – tai darnus kraštovaizdžio projektavimo, įrengimo ir priežiūros paslaugų teikėjas, 6 žingsniais užtikrinantis kokybiškos paslaugos teikimą kraštovaizdžio formavimo procese.

DIZAINAS:

Mūsų įmonės dizaineris gali padėti Jums profesionaliai sukurti ne tik reklamos objektus, firminį stilių, poligrafijos darbus, parodų ekspozicijas, interjero detales, bet taip pat vizualių komunikacijų priemones, įrangos elementus ir kitos daiktinės aplinkos harmonizavimo projektus. Naudodami populiariausius darbo įrankius kaip Adobe programinio paketo programas, Google Sketchup ir Layout programas, mes padėsime Jūsų vizijoms ir svajonėms tapti realybe. 


Susisiekite su mumis
Palikite mums žinutę