Šlaitinio stogo rekonstrukcija ir remontas

Šlaitinio stogo rekonstrukcija

Stogo rekonstrukcija galime pavadinti kapitalinį stogo remontą, kurį atliekant keičiamos laikančiosios konstrukcijos, taip pat ji apima ir stogo ploto, tipo pokyčius.

Šlaitinio stogo rekonstrukcija paprastai atliekama dėl tokių priežasčių kaip: susidėvėjusi, technines savybes praradusi konstrukcija, padidėjęs stogo plotas, poreikis keisti stogo tipą ir pan.

Mūsų profesionalų komanda šlaitinių stogų rekonstrukcijos darbus atlieka preciziškai, laikantis galiojančių taisyklių bei rekomendacijų. Garantuojame aukštą kokybę kiekvienam iš Jūsų.

Šlaitinio stogo remontas

Šlaitinio stogo remontas yra paprastas remontas, kurio metu nekeičiamos laikančiosios konstrukcijos. Paprastai remontas gali apimti plėvelės pakeitimą, tam tikrų nesandarumų ar kitų pažeidimų pašalinimą, nors dažniausiai jis būna grįstas poreikiu pakeisti stogo dangą.

Kaip žinoti, reikalinga rekonstrukcija ar remontas? Viskas priklauso nuo poreikio ištakų. Jei norite daryti didelius pokyčius, bus reikalinga rekonstrukcija, kuriai daugeliu atveju reikės gauti ir leidimą. Jei tiesiog norite pakeisti stogo dangą, pašalinti defektus, dėl kurių prasisunkia vanduo ar pan., tuomet greičiausiai užteks paprasto stogo remonto.

Senamiesčio šlaitinių stogų rekonstrukcijos / remonto specifika

Stogo rekonstrukcija, remontas senamiestyje ar bet kurioje kitoje miesto, užmiesčio dalyje nesiskiria. Bet senamiestis ypatingas statinių išdėstymu, jų ypatumais, siaurų gatvelių tinklu, todėl darbus šioje miesto dalyje kiek apsunkina arkos, sudėtingesnis privažiavimas, dažnai nėra galimybės įvažiuoti kėlimo technikai, kur kas daugiau darbų atliekama rankiniu būdu.

Mūsų patirtis rodo, jog net esant tam tikriems aplinkybių suponuotiems sunkumams, mūsų darbų kokybei tas įtakos neturi.

Šlaitinių stogų rekonstrukcija ir remontas su Trihaus: kodėl verta darbus patikėti mums?

• Mūsų stiprioji pusė – patirtis, žinios ir nuolatinis tobulėjimas;

• Naudojame tik profesionalius įrankius bei aukštos kokybės medžiagas;

• Galime pasiūlyti tiek standartinius, tiek inovatyvius sprendimus;

• Patirtis leidžia numatyti niuansus, rasti optimalius variantus ir klientui pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį;

• Dirbame sparčiai, bet ne kokybės sąskaita;

• Vertiname kiekvieną klientą;

• Vilnius, Kaunas ar kitas miestas – strateginiu požiūriu Lietuvoje savo paslaugų neribojame;

• Sudarome darbų planą ir tiksliai laikomės grafiko.

Šlaitinių stogų rekonstrukcijos / remonto kainos

Šlaitinio stogo rekonstrukcijos / remonto kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam projektui. Daugiausia įtakos kainai turi darbų apimtys ir specifika, pavyzdžiui, ar reikia keisti visą konstrukciją, ar jos dalį, kokios medžiagos pasirenkamos, kokia danga, koks stogo plotas, ar statinys yra senamiestyje, mieste ar užmiestyje, ar reikalingi leidimai, kiti dokumentai ir pan.

Šlaitinių stogų privalumai ir trūkumai

Šlaitiniai stogai populiarumu nurungia kitų tipų stogus mūsų šalyje. Galbūt todėl, kad šlaitiniai stogai jau yra patikrinti laiko. Negana to, jie turi ir daugiau privalumų:

• tokia stogo konstrukcija yra ilgaamžė ir labai patvari;

• daugelį vilioja kur kas mažesni, palyginti su kitais tipais, keliami reikalavimai dėl apkrovų paskirstymo;

• šlaitiniams stogams tinka labai didelė įvairovė stogo dangų;

• palyginti su plokščiais stogais, įrengiant šlaitinius kur kas lengviau užtikrinti sandarumą;

• ilgesnis tarnavimo laikas;

• šlaitinių stogų konstrukcijų galimybės, tipų įvairovė suteikia progą montuoti tiek klasikinius, tiek labai sudėtingus, originalius stogus.

Kalbėdami apie šlaitinių stogų trūkumus, galėtume išskirti tik sudėtingesnį projektavimą – tai aktualiau, jei stogo konstrukcija bus sudėtinga. Tačiau šį aspektą tikrai atsveria šlaitinių stogų privalumų sąrašas.