Apie mus

Trispalvė, Trikampis, Trigubas, Triratukas...TRIHAUS – tai trys veiklos vienose rankose. Mūsų veiklos sritys – statyba, kraštovaizdžio formavimas ir dizainas. Vieniems – tai galvos skausmas, o mums – gyvenimo būdas. Mes sutaupysime Jūsų laiką, nervus ir pinigus. 

Mūsų įmonės kvalifikuoti darbuotojai Jus konsultuos, įgyvendins Jūsų svajones ir atsakingai prižiūrės bei atliks visus darbus, kuriuos apsiimsime atlikti. Mūsų kredo: „Unikalimas slypi paprastume, o paprastumas – unikalume.“


Mes teikiame pilną statybos proceso paslaugą – konsultacijos, projektavimas, projektavimo valdymas, statyba ir/ar statybos valdymas.


Kviečiame pasižvalgyti po projektų galeriją

Kraštovaizdžio projektavimas, įrengimas ir priežiūra kiekvienam mūsų darbuotojų pirmiausia -ne tik darbas, bet ir pomėgis, kiekvienas želdynas puoselėjamas taip pat rūpestingai lyg jis būtų mūsų pačių. Keletas paprastų dalykų, suteiksiančių Jums ramybę – tai  laikas, profesionalumas ir patikimos paslaugos, kad visu procesu be vargo galėtumėte mėgautis nuo pradžios iki pabaigos.


Kviečiame pasižvalgyti po projektų galeriją
Dizainas  – šiuolaikiniame pasaulyje turi ypatingai svarbią reikšmę ir yra galingas įrankis, kurio pagalba galima pagerinti visuomenės ir pačio žmogaus gyvenimo aplinką bei kokybę. Profesionalaus dizainerio pagalba ir Jūsų bendradarbiavimu, padėsime Jums sukurti darnią, akims ir kūnui, aplinką ar dizainą, išsiskirti iš kitų, tačiau tuo pačiu derėti prie kultūrinės aplinkos ir pačios gamtos.

Kviečiame pasižvalgyti po projektų galeriją
Susisiekite su mumis
Palikite mums žinutę