6 kraštovaizdžio formavimo paslaugų etapai

6 KRAŠTOVAIZDŽIO FORMAVIMO PASLAUGŲ ETAPAI:

Mūsų 6 kraštovaizdžio formavimo paslaugų etapai ir kainos

EtapasKaina
1 etapas. Pirminė konsultacija
Per šią neįpareigojančią konsultaciją mes su Jumis susitiksime, atliksime Jūsų teritorijos pirminę apžiūrą, atsakysime į pateiktus klausimus, aptarsime ir pateiksime pirmines aplinkotvarkos idėjas, tolimesnę darbų eigą. Ši konsultacija Jūsų neįpareigoja dėl tolimesnio su mumis bendradarbiavimo.Dėl pirminės konsultacijos kreipkitės DABAR!

Kaina - sutartinė
2 etapas. Projekto koncepcija
Šiame etape paruošiama spalvota projekto koncepcija (teritorijos zonavimas: pagrindiniai statiniai, keliai, takai, vandens telkiniai, esami ir numatomi projekte želdynai). Tai projekto eskizas (koncepcija), kaip atrodytų Jūsų aplinka. Žiūrėkite į projekto koncepcijos pavyzdžius.Jūs ir toliau neįsipareigojate dėl tolimesnio darbų tęstinumo.
Kaina: sutartinė, priklauso nuo sklypo ploto, reljefo ir pirminės konsultacijos (žr. 1 etapą) metu aptartos darbų apimties.
3 etapas. Detalus kraštovaizdžio projekto parengimas. 
Parengiami  detalūs brėžiniai su augalų, medžiagų specifikacijomis, darbų kiekiais. Pateikiama preliminari darbų kaina, kuri vėliau patvirtinama galutinai su Jumis suderinus projektą. Pateikiama detali sąmata.
Kaina: sutartinė
4 etapas. Darbų eiga
Kai detalus kraštovaizdžio projektas parengtas ir patvirtintas užsakovo, projektą įgyvendins patyrę savo srities specialistai (žemės darbai, takai, lauko apšvietimas, laistymo sistemos, vejos, mažieji architektūros elementai, aktyvaus poilsio zonos, apželdinimas ir kt.). Mes paskirsime objekto vadovą, bendrausime su tiekėjais, aprūpinsime medžiagomis ir atliksime numatytus darbus, minimaliai trukdydami Jūsų kasdienį gyvenimą, tačiau nuolat Jus informuodami apie darbų eigą.
Kaina: pagal Jūsų patvirtintą detalią sąmatą.
5 etapas. Projekto užbaigimas
Užbaigus darbus, mūsų specialistai vietoje kartu su Jumis kruopščiai patikrins darbų kokybę. Kartu aptarsime geriausias aplinkos ir augalų priežiūros priemones, kad Jūsų investicijos nenueitų perniek. Prašysime dalyvauti klientų apklausoje, nes mums labai svarbi Jūsų nuomonė.
 
6 etapas. Priežiūra
Kodėl augalų priežiūra yra vienas svarbiausių dalykų? Mums labai svarbu, kad ir ateityje Jūsų aplinka atrodytų gražiai, nes mums tai iš tikrųjų rūpi! Užtikriname, kad ir po metų  želdynai atrodys sveiki bei gyvybingi. TRIHAUS nuolatinės priežiūros programa apjungia įvairias priežiūros sritis, puoselėjančias sveikesnę dirvą, taigi, ir sveikesnę aplinką. TRIHAUS naudoja paprastus, natūralius metodus, tokius kaip  organinės trąšos, kompostavimas, augalų suderinamumas sodinant, padeda anksti nustatyti ligas bei kenkėjus, pritaiko efektyvius kovos su jais metodus, paruošia augalus žiemos sezonui.
Kaina - sutartinė
Susisiekite su mumis
Palikite mums žinutę

Jūratė Strelčiūnienė

Želdinių dizainerė
Tel.: +370 650 23705 
El. paštas: jurate.strelciuniene@trihaus.lt