Nuolatinė aplinkos priežiūra

TRIHAUS siūlo nuolatinės aplinkos priežiūros programą

Ar Jūsų aplinka naujai sutvarkyta, ar jai keliolika metų, ją puoselėti ir prižiūrėti reikia pastoviai.  Visos sąnaudos, įdėtos į sodo, terasos ar net mažyčio kiemelio įrengimą, jau neskaitant per ištisus metus į tai investuoto laiko, nueis perniek, jei nebus tinkamai prižiūrima. TRIHAUS kvalifikuotas ir apmokytas personalas padės reguliariai prižiūrėti Jūsų aplinką. Kiekvienam individualiai pritaikysime aplinkos priežiūros programą pagal tai, daugiau ar mažiau darbų reikės atlikti Jūsų  pageidavimu. TRIHAUS nuolatinės priežiūros programa apjungia įvairias priežiūros sritis, puoselėjančias sveikesnę dirvą, taigi, ir sveikesnę aplinką. TRIHAUS naudoja paprastus, natūralius metodus, tokius kaip  organinės trąšos, kompostavimas, augalų suderinamumas sodinant, padeda anksti nustatyti ligas bei kenkėjus, pritaiko efektyvius kovos su jais metodus, paruošia augalus žiemos sezonui. 

Aplinkos priežiūros paslaugos:

  • Pirmiausia – reikia įvertinti Jūsų aplinkos ir augalų būklę. Iš esmės tai yra kraštovaizdžio auditas, padedantis mums išanalizuoti, ką reikėtų nuveikti, kad Jūsų aplinka atrodytų gražiai ir sveikai.

  • Sudaryti numatomų darbų grafiką. Jame bus nurodoma kiekvieno apsilankymo dažnumas ir trukmė.

  • Pateikti konkrečias rekomendacijas, jei matome, kad reikia kažką koreguoti ar daryti.

Keletas pastebėjimų apie mūsų paslaugas

  • Jei norėtumėte papildomai atlikti darbus, kurie nėra numatyti priežiūros programoje, prašome apie tai pranešti darbų priežiūros vadovui prieš savaitę, kad galėtume suderinti ir skirti papildomą pas Jus apsilankymą.

  • Atkreipkite dėmesį, kad visos eksploatacinės medžiagos, pavyzdžiui, trąšos, priemonės nuo kenkėjų, piktžolių ir ligų, kitokios dirvožemio gerinimo priemonės, šiukšlių išvežimas nėra įtrauktos į bendrą paslaugų kainą, už jas reikės mokėti papildomai.

  • Augalai, mulčas, paklotai ir kitos medžiagos taip pat skaičiuojamos papildomai.

  • Minimalus apsilankymas  2 žmonės 2 valandoms.

  • Jei reikia papildomų valandų vizito dieną, tuomet iš užsakovo prieš pradedant darbusbus prašoma patvirtinimo.