DARBO EIGA

1 etapas: Susisiekite su mumis. Susitarus dėl neįpareigojančios konsultacijos, mes su Jumis susitiksime, aptarsime kokio produkto ar projekto Jums reikia, atsakysime į kilusius klausimus, ir pateiksime pirmines idėjas bei tolimesnę darbų eigą.

Jei Jus tenkins mūsų pasiūlymai  ir toliau tęsite su mumis bendradarbiavimą, pirminė konsultacija – nemokama!

 2 etapas: Sutarties pasirašymas. Šiame etape paruošime sutartį pagal Jūsų individualų užsakymą. Atsiųsime direktoriaus pasirašytą ir antspauduotą sutartį elektroniniu paštu. Tuomet lauksime Jūsų pasirašytos sutarties tuo pačiu būdu. Gavę avansinį apmokėjimą, iš kart pradėsime darbus.

 3 etapas: Dizainerio konsultacija. Su Jumis susisieks dizaineris dėl susitikimo vietos ir laiko. Susitikimo metu, išanalizuosime Jūsų projektą, išklausysime Jūsų pageidavimus, peržvelgsime analogus ir detaliai išsiaiškinsime, ko reikėtų projektui.

Siekiant kuo geresnių rezultatų ir aiškumo dizaineriui, šios konsultacijos metu turėkite pasiruošę dizaino pavyzdžių, kurie Jums patiko.

 4 etapas: Dizaino kūrimas. Išanalizavus Jūsų projektą, norus, pateiksime eskizus, iš kurių išsirinkus vieną pateiksime 2-3 dizaino variantus.

 5 etapas: Dizaino korektūra. Toliau koreguosime projekto dizainą iki smulkmenų, kad būtų paruoštas galutinis variantas. Visos korekcijos, kurios siekia iki 30 proc. užsakyto dizaino ar maketavimo darbo apimties, yra įskaičiuotos į kainą. Jei korekcija viršija 30 proc. - kaina taikoma kaip už naujo arba papildomo dizaino sukūrimą.

6 etapas. Atsiskaitymas.  Išrašysime PVM sąskaitą faktūrą, po kurios apmokėjimo ir priėmimo-perdavimo akto pasirašymo atiduosime visą projekto dizainą Jums.